Crossnet võrkpall

CROSSNET’i võrkpall on midagi uut ja täiesti teistsugust! Tegu on maailma esimese nelja võrguga võrkpallimänguga. Äärmiselt põnev ja kaasahaarav.

Võrgu kõrgused on reguleeritavad (vaata pilte). Paigaldamine võtab aega vaid mõne minuti. Mängu saab mängida liival, murul, siseruumides ja isegi lumel.

Mängu reeglid võib igaüks ise välja mõelda, kuid 1 variant mänguga alustamiseks on selline:
Mängitakse 4-kesi (saab ka 3-kesi või 8-kesi). Individuaalselt mängides on igal mängijal 1 pallipuude (meeskondlikult mängides 3 puudet). Palli ei tohi lasta oma väljakule maha kukkuda ega auti lüüa. Kes eksib, saab miinuspunkti. Pärast iga punkti mängimist vahetatakse päripäeva kohti. Kui mängijaid on rohkem, liigub miinuspunkti saanu mängust välja ja järgmine mängija tuleb tema koha peale. Antud mängu saab mängida ka meeskonnana, siis peaksid ühes meeskonnas olevad mängijad asetsema mänguväljakul diagonaalis ning punkte loetakse meeskondlikult (või asub 2 mängijat ühes mängualas). Mäng kestab 11 punktini.

Rentijale anname kaasa:
4-suunaline võrk koos vajalike vahenditega, kandekott, reegliraamat ja võrkpalli pall koos pumbaga (võib vahetada ka pehme palli või õhupalli vastu)

Hind: 25€ / 24 h

Transport vajadusel:
Toomine + järgi tulemine 1,50€ / 1 km
Toomine või järgi tulemine 0,75€ / 1 km

Vaata ka teisi sarnaseid asju: